PROJEKT M.A.R.S W DZIEŃ DOBRY TVN

     

Projekt M.A.R.S projekt w ramach programu POLSKA 3.0 i Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw gościł wczoraj w Dzień Dobry  TVN. 
Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy na temat polskiej bazy księżycowej. 
 

Pan Łukasz Wilczyński, Prezes Europejskiej Fundacji Kosmicznej, która jest członkiem Polskiego Innowacyjnego Klastra Medycznego PIKMED, podległego klastrowi OKIP, był gościem programu Dzień Dobry TVN, w którym opowiadał o projekcie M.A.R.S. i budowie polskiej bazy księżycowej pod Tarnowem. Projekt M.A.R.S. przedstawiony jest w portfolio największego klastrowego projektu w Europie – programu POLSKA 3.0, który skupia, promuje i rozwija krajowe innowacje i polską myśl techniczną. Klaster PIKMED odpowiedzialny jest za medyczne wyposażenie bazy.
Zachęcamy zatem do obejrzenia video z sobotniego (14.05.2016) programu Dzień Dobry TVN oraz przypominamy, że jeszcze do czwartku 19 maja można wspierać finansowo budowę bazy księżycowej na stronie Polakpotrafi.pl .

 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polska-baza-ksiezycowa,202446.html 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury
na lata 2007-2013

Unia Europejska